Personalizovaný jedálniček Planeat

Či už chcete schudnúť, pribrať alebo sa iba cítiť lepšie – strava bude hrať významnú úlohu. Univerzálna optimálna výživa však neexistuje. Každý sme totiž iný, chutia nám iné jedlá, chudneme ľahšie alebo ťažšie. Jedálniček Planeat Vám s tým ale vie pomôcť!

Personalizácia: Všetky recepty vo Vašom stravovacom pláne sú pripravené na mieru Vašim potrebám, preferenciám a cieľom.

Praktickosť: Odborník pracujúci s aplikáciou Planeat Vám miesto 7-dňového jedálnička alebo zoznamu zakázaných potravín dá rovno desiatky jedál, vypočítaných na mieru Vaším potrebám, ktoré môžete ľubovoľne kombinovať podľa podľa Vašich možností a chutí a toho, čo máte práve v chladničke. Ani vážiť ingrediencie už nie je nutné, recepty obsahujú aj jednoduché kuchynské miery ako čajová alebo polievková lyžica.

Efektivita: nejde o žiadne dočasné diéty, ale o zdravú životosprávu. Planeat jedálníček Vám ukáže, že sa môžete plnohodnotne stravovať a pritom dosiahnuť svoje ciele a o dhodobo udržateľnú hmotnosť.

V prípade, že máte záujem o jeden z uvedených balíčkov, prosím, vyplňte tento formulár a my vás prepojíme na odborníka, ktorý sa vám postará o váš stravovací plán a pomôže vám s naplnením Vašich cieľov v oblasti životosprávy.

Žiadosť o stravovací plán na mieru

Služba *
Aký je Váš cieľ ohľadom Vašej telesnej hmotnosti? *
Výška *
Celé číslo v [cm]
Telesná hmotnosť *
Celé číslo v [kg]
Obvod pása
Celé číslo v [cm]
Telesný tuk v %
Vložte hodnotu menšiu alebo rovnú 100
Ako často v týždni športujete? *
Označte náročnosť Vašej pracovnej aktivity *
Stres *
Zvoľte jedlá, ktoré počas dňa jedávate *
Pohlavie *
Dátum narodenia *
Deň
Mesiac
Rok
Uveďte diagnózy ovplyvňujúce stravovanie
Napríklad vysoký krvný tlak, diabetes mellitus 2. typu, atď.
Počet znakov: : 0/500
Povoliť nákladnejšie potraviny (napr. avokádo) *
Kontaktné a fakturačné údaje
Meno *
Priezvisko *
Email *
Telefónne číslo *
Ulica a číslo *
Mesto *
PSČ *
Štát *
Ako ste sa o nás dozvedeli?
Počet znakov: : 0/500

Odoslaním formulára potvrdzujete, že si objednávate zvolenú službu a súhlasíte so Všeobecnými obchodnými podmienkami Planeat, čim dôjde k uzatvoreniu zmluvného vzťahu medzi Vami a spoločnosťou Planeat, s.r.o. Pred odoslaním formulára sa môžete oboznámiť s Podmienkami ochrany súkromia v Planeat.

° Poučenie: Vyššie uvedený súhlas je dobrovoľný a nemusíte ho udeliť pre využívanie Služby. Pokiaľ nám neudelíte tento súhlas, nevypĺňajte údaje týkajúce sa zdravia ani do poznámky. Tento súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania vychádzajúceho zo súhlasu pred jeho odvolaním.