fbpx

Personalizovaný jedálniček Planeat

Či už chcete schudnúť, pribrať alebo sa iba cítiť lepšie – strava bude hrať významnú úlohu. Univerzálna optimálna výživa však neexistuje. Každý sme totiž iný, chutia nám iné jedlá, chudneme ľahšie alebo ťažšie. Jedálniček Planeat Vám s tým ale vie pomôcť!

Personalizácia: Všetky recepty vo Vašom stravovacom pláne sú pripravené na mieru Vašim potrebám, preferenciám a cieľom.

Praktickosť: Odborník pracujúci s aplikáciou Planeat Vám miesto 7-dňového jedálnička alebo zoznamu zakázaných potravín dá rovno desiatky jedál, vypočítaných na mieru Vaším potrebám, ktoré môžete ľubovoľne kombinovať podľa podľa Vašich možností a chutí a toho, čo máte práve v chladničke. Ani vážiť ingrediencie už nie je nutné, recepty obsahujú aj jednoduché kuchynské miery ako čajová alebo polievková lyžica.

Efektivita: nejde o žiadne dočasné diéty, ale o zdravú životosprávu. Planeat jedálníček Vám ukáže, že sa môžete plnohodnotne stravovať a pritom dosiahnuť svoje ciele a o dhodobo udržateľnú hmotnosť.

V prípade, že máte záujem o jeden z uvedených balíčkov, prosím, vyplňte tento formulár a my vás prepojíme na odborníka, ktorý sa vám postará o váš stravovací plán a pomôže vám s naplnením Vašich cieľov v oblasti životosprávy.

Žiadosť o stravovací plán na mieru