Novinky v aplikácii – usporiadanie údajov klienta a zmena jazyka

Planeat neustále vylepšujeme tak, aby sa s aplikáciou pracovalo čo najľahšie a aby ste klientom vedeli dať pridanú hodnotu pri poskytovaní poradenstva ohľadom životosprávy. Včera večer sme preto nasadili tieto novinky:

1. Možnosť výberu jazyka aplikácie a výstupov

V nastaveniach máte od dnes možnosť prepnúť si jazyk aplikácie a tým aj jazykovú verziu stravovacích plánov. Stačí zvoliť jazyk podľa preferencií klienta, dať refresh stránky a je to.

Upozorňujeme, že nie všetky šablóny sú dostupné vo všetkých troch jazykoch. Pridávajú sa postupne hneď ako sa preložia a prejdú kontrolou kvality. Dostupné vo všetkých 3 jazykoch sú najobľúbenejšie a teda aj najčastejšie používané šablóny Univerzálny stravovací režim a Max 5 ingrediencií.

2. Logickejšie usporiadanie údajov a preferencií klienta

Pri zadávaní nového klienta máte od dnes usporiadané bloky informácií a preferencií nasledovne:

$

Kontaktné údaje – meno, email a po novom aj telefónne číslo

$

Osobné informácie – výška, hmotnosť, obvod pása a pod.

$

Alergény – zoznam alergénov a alergénnych potravín klienta

$

Obľúbenosť potravín – chuťové preferencie klienta

$

Výpočet energie – výpočet energetického výdaja a príjmu klienta

3. Telefónne číslo doplnené do kontaktných údajov

K menu a emailu klienta sme do kontaktných údajov doplnili aj telefónne číslo, aby ste ho mali vždy po ruke.

4. Deň a mesiac narodenia už nie sú povinné

Na vašu žiadosť sme zmenili dátum narodenia klienta tak, že iba rok je povinný. Ak teda nemáte presný dátum narodenia, tak stačí zadať iba rok. Tento údaj ostáva povinným pre účel výpočtu bazálneho metabolizmu a ďalších hodnôt v aplikácii, ktoré pracujú s vekom klienta.

Veríme, že aj vďaka týmto novinkám bude práca s našou aplikáciou pre vás ešte pohodlnejšia a efektívnejšia!

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na support@planeat.sk. Napíšte nám aj v prípade, ak máte nápady na ďalšie vylepšenia aplikácie.

Inovácie v personalizovanom stravovaní

Sme spoločnosť, ktorá od roku 2013 pomáha inovatívnym spôsobom vytvárať personalizované úpravy stravy jednoduchšie a dostupnejšie. Vytvorili sme webovú aplikáciu, vďaka ktorej môžu renomovaní odborníci a osobnosti v oblasti stravovania zdieľať svoje vedomosti a skúsenosti. To umožňuje lekárom starať sa o svojich pacientov, alebo nutričným terapeutom a trénerom o svojich klientov komplexnejšie a odbornejšie ako kedykoľvek predtým vďaka výraznej automatizácii. Aplikácia umožňuje jednoducho a rýchlo vytvoriť personalizovaný nutričný plán a analyzovať stravovacie návyky človeka.

Viac informácií ako aj možnosť bezplatne si našu aplikáciu vyskúšať nájdete na našich stránkach.

Rady z rôznych oblastí spojených s poradenstvom vo výžive a pohybe zdieľame aj prostredníctvom našich webinárov pravidelne každú druhú stredu. Ak sa chcte na niečo opýtať alebo máte záujem prediskutovať s nami o vaše výzvy a podeliť sa o svoje skúsenosti s kolegami, radi vás tam uvidíme!