Vianočná Planeat zľava 15 %

Ďakujeme vám za dôveru, ktorú ste nám prejavili v tomto roku. Ako poďakovanie za priazeň a používanie aplikácie Planeat vám ponúkame zľavu 15 % na váš ďalší nákup balíčka kreditov.

Kód pre uplatnenie 15 % zľavy je: vianoce2020

Tento kód stačí zadať v aplikácii pri nákupe akéhokoľvek balíka kreditov do časti „Zľavový kód“. Pri nákupe napríklad najväčšieho balíka tak okrem štandardnej progresívnej zľavy ušetríte ďalších 35 eur. Zľava platí do 31. 12. 2020. Ďalšie zľavy, žiaľ, pri jednom nákupe už nie je možné kombinovať.

Zároveň dávame do pozornosti nové termíny online webinárov a školení na rok 2021:

9

Základné školenie aplikácie – 29. 1., 19. 2., 19. 3.

9

Praktický manažment klienta v Planeat – 30. 1., 20. 2., 20. 3.

9

Planeat webinár – 6. 1., 20. 1.

Vďaka školeniam sa naučíte pracovať s aplikáciou Planeat správne, plnohodnotne a efektívne. Skvalitníte a zrýchlite tým vašu prácu pri manažmente klientov a ich nutričných požiadaviek.

Upozornenie: Aplikácia Planeat je určená výhradne odborníkom na výživu. Pokiaľ nemáte odborné vzdelanie vo výžive, a máte záujem o jedálniček na mieru pre vlastné potreby, navštívte pre viac informácií túto stránku.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo pripomienok nás neváhajte kontaktovať na support@planeat.sk

Prajeme Vám pokojné prežitie vianočných sviatkov!

Michal Páleník
CEO & Co-founder Planeat

Inovácie v personalizovanom stravovaní

Sme spoločnosť, ktorá od roku 2013 pomáha inovatívnym spôsobom vytvárať personalizované úpravy stravy jednoduchšie a dostupnejšie. Vytvorili sme webovú aplikáciu, vďaka ktorej môžu renomovaní odborníci a osobnosti v oblasti stravovania zdieľať svoje vedomosti a skúsenosti. To umožňuje lekárom starať sa o svojich pacientov, alebo nutričným terapeutom a trénerom o svojich klientov komplexnejšie a odbornejšie ako kedykoľvek predtým vďaka výraznej automatizácii. Aplikácia umožňuje jednoducho a rýchlo vytvoriť personalizovaný nutričný plán a analyzovať stravovacie návyky človeka.

Viac informácií ako aj možnosť bezplatne si našu aplikáciu vyskúšať nájdete na našich stránkach.

Rady z rôznych oblastí spojených s poradenstvom vo výžive a pohybe zdieľame aj prostredníctvom našich webinárov pravidelne každú stredu. Ak máte záujem podebatovať s nami o vašich výzvach a podeliť sa o svoje skúsenosti s kolegami, radi vás tam uvidíme!