Nové školenie: Praktický manažment klienta v Planeat

Na základe našich skúseností a množstva spätných väzieb sme sa rozhodli priniesť vám novinku – školenie Praktický manažment klienta v Planeat. Školenie vzniklo, prirodzene, z potreby našich užívateľov maximalizovať hodnotu výstupu z Planeat pre klienta.

„Individuálne výživové poradenstvo je oveľa viac ako kvalitný jedálny plán. Naučte sa hovoriť jazykom klienta a dávkovať informácie efektívne. Urobte z vašej služby zážitok.“

Mgr. Martin Čupka

V úvodnej časti sa oboznámite s princípmi aplikácie Planeat a tvorbou výživového plánu.
Popri tom pochopíte nutričné potreby klienta, a zistíte ako vypočítať a rozložiť príjem energie + určiť množstvo makroživín.

V praktickej časti získate reálny pohľad na výživové poradenstvo a komunikáciu s klientom. Zistíte, čo (ne)robiť po vytvorení výživového plánu, konkrétne, aké sú najčastejšie chyby pri jeho odovzdávaní. Navyše získate návod ako správne interpretovať výživový plán.

Z praxe vieme, že rôzni klienti si vyžadujú rôzne prístupy, a preto si spoločne prejdeme aj prípadové štúdie reálnych klientov s rôznymi cieľmi, ako napr. redukcia hmotnosti, redukcia po viacnásobných diétach, zvyšovanie hmotnosti alebo podpora športového výkonu.

Na konci dňa vás čaká cvičné zadanie pre vyhotovenie jedálneho plánu, kde zúročíte nadobudnuté poznatky a vyskúšate si to rovno v praxi. Na základe obhajoby tejto svojej práce získate certifikát „Praktický manažment klienta v Planeat.

Pridanou hodnotou je nadväzujúci webinár, kde si môžete overiť kvalitu zhotovených výstupov pre klienta.

Toto školenie vám môže pomôcť: 

N

získať viac sebavedomia vo výživovom poradenstve

N
pochopiť, že to, čo funguje pre vás, nemusí fungovať vašim klientom
N
mať viac spokojných klientov, ktorí dosiahnu cieľ bezpečne a dlhodobo
N
zistiť, ako komunikovať výživu klientom, s ktorými najčastejšie pracujete
N
dostať adekvátne ohodnotenie za nadštandardnú službu

Jedná sa o jediné školenie svojho druhu v Čechách a na Slovensku. Počet miest je obmedzený na 10 osôb. Ak vás táto ponuka zaujala, tak sa môžete prihlásiť tu.

Inovácie v personalizovanom stravovaní

Sme spoločnosť, ktorá od roku 2013 pomáha inovatívnym spôsobom vytvárať personalizované úpravy stravy jednoduchšie a dostupnejšie. Vytvorili sme webovú aplikáciu, vďaka ktorej môžu renomovaní odborníci a osobnosti v oblasti stravovania zdieľať svoje vedomosti a skúsenosti. To umožňuje lekárom starať sa o svojich pacientov, alebo nutričným terapeutom a trénerom o svojich klientov komplexnejšie a odbornejšie ako kedykoľvek predtým vďaka výraznej automatizácii. Aplikácia umožňuje jednoducho a rýchlo vytvoriť personalizovaný nutričný plán a analyzovať stravovacie návyky človeka.

Viac informácií ako aj možnosť bezplatne si našu aplikáciu vyskúšať nájdete na našich stránkach.

Rady z rôznych oblastí spojených s poradenstvom vo výžive a pohybe zdieľame aj prostredníctvom našich webinárov pravidelne každú stredu. Ak máte záujem podebatovať s nami o vašich výzvach a podeliť sa o svoje skúsenosti s kolegami, radi vás tam uvidíme!