Odstávka 26. 4. a zmena v prihlasovaní do aplikácie

Dovoľujeme si vás upozorniť na odstávku Planeat v nedeľu 26. 4. a s tým súvisiace zmeny v prihlasovaní do aplikácie Planeat. Nižšie nájdete informácie, ktoré môžu dočasne ovplyvniť vašu prácu s aplikáciou.

1. Nedostupnosť aplikácie 26. 4.

A

Možnosť č. 1 - Ak si nepamätáte heslo, ale poznáte svoj email v Planeat

V prípade, že si nepamätáte heslo, ale poznáte svoj email v Planeat – stačí kliknúť na odkaz “zabudnuté heslo” priamo na login stránke Planeat, a tým si aktivovať nastavenie nového hesla.

Počítajte pre istotu s tým, že aplikácia bude nedostupná celý deň v nedeľu 26. 4. 2020 so začiatkom od 9:00. Budeme sa snažiť o čo najkratší výpadok, ale vzhľadom na technickú náročnosť plánovanej zmeny radšej avizujeme celodenný výpadok. Za prípadné nepríjemnosti, ktoré Vám tento výpadok spôsobí sa vopred ospravedlňujeme.

2. Zmena v prihlasovaní do aplikácie

Od pondelka bude aplikácia fungovať ako doteraz s jednou dôležitou zmenou, ktorá ovplyvní vaše najbližšie prihlásenie do aplikácie. Pre prihlásenie do aplikácie budeme po novom používať novú medzinárodnú adresu app.planeat.io. Pre Planeat ide o dôležitú zmenu v súvislosti s plánom poskytovať aplikáciu vo viacerých krajinách.

Ako sa Vás zmena webovej adresy môže dotknúť

Ak si pri prihlasovaní zadávate užívateľské meno a heslo manuálne alebo si ho pamätáte, tak sa prihlásite sa do Planeat rovnako ako doteraz. Vaše užívateľské meno aj heslo vám bude fungovať.

Ak si užívateľské meno a/alebo heslo nepamätáte, tak máte 3 možnosti prihlásenie do aplikácie vyriešiť:

A

Možnosť č. 1 - Ak si nepamätáte heslo, ale poznáte svoj email v Planeat

V prípade, že si nepamätáte heslo, ale poznáte svoj email v Planeat – stačí kliknúť na odkaz “zabudnuté heslo” priamo na login stránke Planeat a tým si aktivovať nastavenie nového hesla.

A

Možnosť č. 2 - Ak máte prístupy uložené v prehliadači

Ak máte užívateľské meno a heslo uložené v prehliadači – jedným z riešení je vyhľadať prístupové údaje vo svojom prehliadači. V Chrome nájdete svoje heslá po zadaní adresy chrome://settings/passwords. Ikona pre zobrazenie hesla (oko) vás v rámci bezpečnosti vyzve na zadanie Vášho hesla do počítača (nie do Planeat) a následne vám zobrazí heslo do Planeat.

A

Možnosť č. 3 - Napíšte nám

Ak by Vám nepomohli uvedené možnosti, tak nám určite napíšte na support@planeat.sk a my Vám pomôžeme s prihlásením do aplikácie. Uveďte ideálne aj svoje telefónne číslo pre prípad, že by sme vás potrebovali kontaktovať a previesť Vás prihlásením.

3. Platba kartou za kredity v pondelok 27. 4.

Vzhľadom na zmenu domény nebude v pondelok dopoludnia funkčná platobná brána pre nákup kreditov. Ak je možné využite nákup na faktúru a v prípade potreby zrýchleného dobitia kreditov nám napíšte na support@planeat.sk.

Veríme, že zmena adresy Planeat prebehne bez väčších problémov a v pondelok ráno budete mať Planeat funkčný a prístupný. V opačnom prípade sme tu pre vás ako vždy na chate alebo na adrese support@planeat.sk.

Inovácie v personalizovanom stravovaní

Sme spoločnosť, ktorá od roku 2013 pomáha inovatívnym spôsobom vytvárať personalizované úpravy stravy jednoduchšie a dostupnejšie. Vytvorili sme webovú aplikáciu, vďaka ktorej môžu renomovaní odborníci a osobnosti v oblasti stravovania zdieľať svoje vedomosti a skúsenosti. To umožňuje lekárom starať sa o svojich pacientov, alebo nutričným terapeutom a trénerom o svojich klientov komplexnejšie a odbornejšie ako kedykoľvek predtým vďaka výraznej automatizácii. Aplikácia umožňuje jednoducho a rýchlo vytvoriť personalizovaný nutričný plán a analyzovať stravovacie návyky človeka.

Viac informácií ako aj možnosť bezplatne si našu aplikáciu vyskúšať nájdete na našich stránkach.

Rady z rôznych oblastí spojených s poradenstvom vo výžive a pohybe zdieľame aj prostredníctvom našich webinárov pravidelne každú stredu. Ak máte záujem podebatovať s nami o vašich výzvach a podeliť sa o svoje skúsenosti s kolegami, radi vás uvidíme tam uvidíme!