Planeat webináre – prvé dojmy

Na úvod by sme vám veľmi radi poďakovali za priazeň a veľmi pozitívne feedbacky na túto našu aktivitu. Sme radi, že využívate čas na ďalšie vzdelávanie a máte záujem o zdieľanie časti svojho know-how s kolegami.

Prvý webinár prebehol aj napriek väčšiemu počtu záujemcov bez akýchkoľvek problémov a veríme, že všetky otázky boli zodpovedané. Stále sa prihlasujete aj na ďalšie termíny, čo nás presviedča o potrebe vzájomného vzdelávania.

Okruhy tém

Ako sme avizovali, máte možnosť posielať svoje otázky vopred pri prihlásení na konkrétny termín webinára. Plánujeme aj špecifické témy webinárov, tieto prvé boli skôr všeobecného zamerania.

Čím viac z vás položí konkrétne otázky alebo návrhov tém, tým lepšie sa budeme môcť prispôsobiť a zamerať konkrétne termíny na vami požadované okruhy.

Od nasledujúceho webinára (22.4.2020) by sme radi rozdelili zameranie na dve hlavné skupiny záujemcov:

9

začiatočníci

určené všetkým, ktorí sa s aplikáciou skôr zoznamujú a ešte im možno chýbajú argumenty na plné užívanie Planeat, prípadne sa rozhodujú pre školenie.

9

skúsení užívatelia aplikácie

prihláste sa na webinár ak by ste radi zdieľali a riešili už špecifické odborné otázky ohľadom výživy, klientov, manažmentu klienta, či zdieľali v takejto skupine aj profesionálne názory na vybrané témy.

Práve pre druhú skupinu by sme radi neskôr špecifikovali konkrétne okruhy tém a postupne ich zaraďovali. Pokúsime sa pri odborných témach pozvať na webinár aj kompetentnú osobu (nutricionista, lekár, tréner) pre jej vhľad na danú problematiku. Všetky vaše návrhy tém sú vítané.

Najbližšie termíny

}

22.4. streda 17:30 - pokročilí

odborné témy podľa otázok

}

29.4. streda 17:30 - začiatočníci

základné informácie o aplikacii

}

6.5. streda 17:30 - pokročilí

Téma: ako nastaviť energetický príjem v špecifických prípadoch

}

13.5. streda 17:30 - začiatočníci

základné informácie o aplikacii

Veríme, že týmto spôsobom vybudujeme silnú komunitu odborníkov a výsledkom našej spolupráce budú primárne spokojní a zdraví klienti!

Webináre organizujeme pravidelne každú stredu. Ak máte záujem podebatovať s nami o vašich výzvach a podeliť sa o svoje skúsenosti s kolegami, radi vás uvidíme tam uvidíme 🙂

Inovácie v personalizovanom stravovaní

Sme spoločnosť, ktorá od roku 2013 pomáha inovatívnym spôsobom vytvárať personalizované úpravy stravy jednoduchšie a dostupnejšie. Vytvorili sme webovú aplikáciu, vďaka ktorej môžu renomovaní odborníci a osobnosti v oblasti stravovania zdieľať svoje vedomosti a skúsenosti. To umožňuje lekárom starať sa o svojich pacientov, alebo nutričným terapeutom a trénerom o svojich klientov komplexnejšie a odbornejšie ako kedykoľvek predtým vďaka výraznej automatizácii. Aplikácia umožňuje jednoducho a rýchlo vytvoriť personalizovaný nutričný plán a analyzovať stravovacie návyky človeka.

Viac informácií ako aj možnosť bezplatne si našu aplikáciu vyskúšať nájdete na našich stránkach.