Planeat pomáha: 20 % zľava celý apríl

Planeat sa snaží pomáhať svojim užívateľom tak, ako vie. Na mesiac apríl ponúkame zľavu 20 % na každý nákup balíčka kreditov. Veríme, že to aspoň čiastočne pomôže preklenúť aktuálnu situáciu spôsobenú opatreniami pre zamedzenie šírenia ochorenia COVID-19.

Kód pre uplatnenie 20 % zľavy je:  april2020 alebo duben2020

Tento kód stačí zadať v aplikácii pri nákupe akéhokoľvek balíka kreditov do časti „Zľavový kód“. Napríklad pri nákupe najväčšieho balíka tak okrem štandardnej progresívnej zľavy ušetríte ďalších 40 eur! Ďalšie zľavy, žiaľ, už nie je možné kombinovať.

Ak by vám čokoľvek nefungovalo, alebo ste mali nejaké otázky, tak nám napíšte na support@planeat.sk.

Spolu to zvládneme!

Michal Páleník
CEO & Co-founder of Planeat

Inovácie v personalizovanom stravovaní

Sme spoločnosť, ktorá od roku 2013 pomáha inovatívnym spôsobom vytvárať personalizované úpravy stravy jednoduchšie a dostupnejšie. Vytvorili sme webovú aplikáciu, vďaka ktorej môžu renomovaní odborníci a osobnosti v oblasti stravovania zdieľať svoje vedomosti a skúsenosti. To umožňuje lekárom starať sa o svojich pacientov, alebo nutričným terapeutom a trénerom o svojich klientov komplexnejšie a odbornejšie ako kedykoľvek predtým vďaka výraznej automatizácii. Aplikácia umožňuje jednoducho a rýchlo vytvoriť personalizovaný nutričný plán a analyzovať stravovacie návyky človeka.

Viac informácií ako aj možnosť bezplatne si našu aplikáciu vyskúšať nájdete na našich stránkach.