Nová služba: Planeat webináre

V priebehu posledných štyroch rokov sme zrealizovali desiatky školení aplikácie Planeat a počet užívateľov, ktorí poskytujú personalizované poradenstvo pre svojich klientov, ale aj pacientov sústavne narastá. Súčasťou bonusov k školeniam je možnosť osloviť lektorov priamo s otázkami ohľadom technickej stránky aplikácie, prípadne s otázkami už na konkrétny spôsob prístupu ku konkrétnemu klientovi.

Vzhľadom k súčasnej situácii sme sa rozhodli poskytovať školenia aplikácie prostredníctvom online priestoru a zároveň spúšťame bezplatné online webináre.

Čo vám poskytne online webinár k aplikácii Planeat

Online webinár otvára priestor na kladenie otázok v súvislosti s rôznymi nuansami práce s aplikáciou v základnej aj pokročilej funkcionalite. Pokiaľ vám nie je čokoľvek jasné, či už ste absolventom školenia, alebo pracujete s aplikáciou aj bez školenia, dozrel čas na zdieľanie vašich otázok.

Webináre umožňujú všetkým, ktorí poskytujú poradenstvo, zdieľať aj špecifické prípady a spôsob ich riešenia. Za prítomnosti lektorov s dlhoročnými skúsenosťami s aplikáciou a poradenstvom, si môžeme odovzdať naše skúsenosti a know-how.

Na čo sa často pýtate

Pri vašich otázkach sme zaregistrovali niekoľko opakujúcich sa problémov. Tie síce nie sú priamo predmetom školenia, ale priamo na ne často narážate pri práci so svojimi klientami či pacientami. Ide o tieto témy:

ako nastaviť adekvátny energetický výdaj/príjem klienta

ako využiť možnosť nastavenia cieľa pri energetickom výdaji/príjme

nakoľko relevantný je návrh aplikácie na konečný energetický príjem klienta

ako nastaviť energetický príjem pre obézneho klienta

ako upraviť konfigurácie a do akej miery vieme manipulovať s odporúčanými hodnotami nastavenými aplikáciou

ako pracovať s analýzou stravovacích návykov a ako správne nastaviť hodnoty pre výstup z analýzy

ako vybrať správnu šablónu pre môjho klienta

čo robiť, keď klient nechudne – musí sa nastaviť nový stravovací režim

je zníženie energetického príjmu riešením pre nechudnúceho klienta?

a mnohé ďalšie…

Pokiaľ vás trápia otázky súvisiace s aplikáciou, či vhodným nastavením parametrov pre vašich klientov, ponúkame vám možnosť opýtať sa priamo našich odborníkov a lektorov.

Ponúkame vám hodinový online priestor každý týždeň. Webinar bude prebiehať každú v stredu od 17:30 do 18:30 prostredníctvom videohovoru. Začíname už budúci týždeň 8.4.2020!

Ako to funguje

$

1. Registrácia je cez tento formulár

$

2. Otázky a témy, ktoré by ste radi riešili, je možné zaslať aj vopred na adresu skolenia@planeat.sk

$

3. Všetkým zaregistrovaným príde pred webinárom pozvánka na Google Meet. Nie je nutné nič sťahovať ani mať gmail účet. Stačí iba kliknúť na link 🙂

Inovácie v personalizovanom stravovaní

Sme spoločnosť, ktorá od roku 2013 pomáha inovatívnym spôsobom vytvárať personalizované úpravy stravy jednoduchšie a dostupnejšie. Vytvorili sme webovú aplikáciu, vďaka ktorej môžu renomovaní odborníci a osobnosti v oblasti stravovania zdieľať svoje vedomosti a skúsenosti. To umožňuje lekárom starať sa o svojich pacientov, alebo nutričným terapeutom a trénerom o svojich klientov komplexnejšie a odbornejšie ako kedykoľvek predtým vďaka výraznej automatizácii. Aplikácia umožňuje jednoducho a rýchlo vytvoriť personalizovaný nutričný plán a analyzovať stravovacie návyky človeka.

Viac informácií ako aj možnosť bezplatne si našu aplikáciu vyskúšať nájdete na našich stránkach.