Nová služba: Planeat webináre

V priebehu posledných štyroch rokov sme zrealizovali desiatky školení aplikácie Planeat a počet užívateľov, ktorí poskytujú personalizované poradenstvo pre svojich klientov, ale aj pacientov sústavne narastá. Súčasťou bonusov k školeniam je možnosť osloviť lektorov priamo s otázkami ohľadom technickej stránky aplikácie, prípadne s otázkami už na konkrétny spôsob prístupu ku konkrétnemu klientovi.

Vzhľadom k súčasnej situácii sme sa rozhodli poskytovať školenia aplikácie prostredníctvom online priestoru a zároveň spúšťame bezplatné online webináre.

Čo vám poskytne online webinár k aplikácii Planeat

Online webinár otvára priestor na kladenie otázok v súvislosti s rôznymi nuansami práce s aplikáciou v základnej aj pokročilej funkcionalite. Pokiaľ vám nie je čokoľvek jasné, či už ste absolventom školenia, alebo pracujete s aplikáciou aj bez školenia, dozrel čas na zdieľanie vašich otázok.

Webináre umožňujú všetkým, ktorí poskytujú poradenstvo, zdieľať aj špecifické prípady a spôsob ich riešenia. Za prítomnosti lektorov s dlhoročnými skúsenosťami s aplikáciou a poradenstvom, si môžeme odovzdať naše skúsenosti a know-how.

Na čo sa často pýtate

Pri vašich otázkach sme zaregistrovali niekoľko opakujúcich sa problémov. Tie síce nie sú priamo predmetom školenia, ale priamo na ne často narážate pri práci so svojimi klientmi a pacientmi. Ide o tieto témy:

ako nastaviť adekvátny energetický výdaj/príjem klienta

ako využiť možnosť nastavenia cieľa pri energetickom výdaji/príjme

nakoľko relevantný je návrh aplikácie na konečný energetický príjem klienta

ako nastaviť energetický príjem pre obézneho klienta

ako upraviť konfigurácie a do akej miery vieme manipulovať s odporúčanými hodnotami nastavenými aplikáciou

ako pracovať s analýzou stravovacích návykov a ako správne nastaviť hodnoty pre výstup z analýzy

ako vybrať správnu šablónu pre môjho klienta

čo robiť, keď klient nechudne – musí sa nastaviť nový stravovací režim?

je zníženie energetického príjmu riešením pre nechudnúceho klienta?

a mnohé ďalšie…

Pokiaľ vás trápia otázky súvisiace s aplikáciou, či vhodným nastavením parametrov pre vašich klientov, ponúkame vám možnosť opýtať sa priamo našich odborníkov a lektorov.

Ponúkame vám hodinový online priestor každý týždeň. Webinár bude prebiehať každú druhú stredu od 17:30 do 18:30 prostredníctvom videohovoru. Začíname už budúci týždeň 8.4.2020!

Ako to funguje

$

1. Registrácia je cez tento formulár

$

2. Otázky a témy, ktoré by ste radi riešili, je možné zaslať aj vopred na adresu skolenia@planeat.sk

$

3. Všetkým zaregistrovaným príde pred webinárom pozvánka na Google Meet. Nie je nutné nič sťahovať ani mať gmail účet. Stačí iba kliknúť na link 🙂

Inovácie v personalizovanom stravovaní

Sme spoločnosť, ktorá od roku 2013 pomáha inovatívnym spôsobom vytvárať personalizované úpravy stravy jednoduchšie a dostupnejšie. Vytvorili sme webovú aplikáciu, vďaka ktorej môžu renomovaní odborníci a osobnosti v oblasti stravovania zdieľať svoje vedomosti a skúsenosti. To umožňuje lekárom starať sa o svojich pacientov, alebo nutričným terapeutom a trénerom o svojich klientov komplexnejšie a odbornejšie ako kedykoľvek predtým vďaka výraznej automatizácii. Aplikácia umožňuje jednoducho a rýchlo vytvoriť personalizovaný nutričný plán a analyzovať stravovacie návyky človeka.

Viac informácií ako aj možnosť bezplatne si našu aplikáciu vyskúšať nájdete na našich stránkach.