Dočasne symbolická cena jedálničkov pre odborníkov

Vzhľadom na aktuálne skutočnosti spojené so šírením koronavírusu SARS-CoV-2 platí obmedzenie osobných stretnutí a sú zatvorené okrem iného aj fitness centrá. Osobné stretnutia s klientmi sú minimalizované a to má dopad na prácu, a teda aj finančnú situáciu užívateľov našej aplikácie – špeciálne trénerov, pre ktorých je osobný výkon služby kľúčový.

Planeat sa rozhodol pomôcť aspoň tak, že na najbližšie 2 týždne znižujeme cenu jedálnička v aplikácii z 30 kreditov na symbolický 1 kredit. Konáme tak hlavne preto, aby sme našim užívateľom pomohli naštartovať nové alternatívne služby a preklenúť tak dočasný prepad spôsobený aktuálnou situáciou. Hľadáme zároveň aj ďalšie riešenia ako by sme mohli pomôcť.

Veríme, že ak budeme všetci zodpovední, ohľaduplní a kolegiálni, tak túto výnimočne náročnú situáciu zvládneme a postupne sa všetko dostane do normálu, na ktorý sme zvyknutí. Spolu to zvládneme!

 

Michal Páleník
CEO & Co-founder of Planeat

Inovácie v personalizovanom stravovaní

Sme spoločnosť, ktorá od roku 2013 pomáha inovatívnym spôsobom vytvárať personalizované úpravy stravy jednoduchšie a dostupnejšie. Vytvorili sme webovú aplikáciu, vďaka ktorej môžu renomovaní odborníci a osobnosti v oblasti stravovania zdieľať svoje vedomosti a skúsenosti. To umožňuje lekárom starať sa o svojich pacientov, alebo nutričným terapeutom a trénerom o svojich klientov komplexnejšie a odbornejšie ako kedykoľvek predtým vďaka výraznej automatizácii. Aplikácia umožňuje jednoducho a rýchlo vytvoriť personalizovaný nutričný plán a analyzovať stravovacie návyky človeka.

Viac informácií ako aj možnosť bezplatne si našu aplikáciu vyskúšať nájdete na našich stránkach.