Novinky v aplikácii Planeat

V najnovšej sade zmien v aplikácii Pripravili sme sa zamerali na zjednodušenie prehľadu vytvorených plánov ako aj sprehľadnenie výberu šablón.

1. Nový prehľad stravovacích plánov klienta

Prehľad stravovacích plánov zvoleného klienta už po novom nenájdete pod zoznamom šablón, ale na samostatnej obrazovke. Plány klienta sú rozdelené podľa ich stavu na:

9

Aktívne plány

9

Nedokončené plány

9

Absolvované plány

2. Ukladanie hmotnosti klienta v čase tvorby plánu

V prehľade šablón od teraz nájdete aj hmotnosť klienta v čase tvorby plánu. Platí to pre nové plány vytvorené po 26.1.2020. Staršie plány túto hodnotu neuvádzajú.

3. Vyhľadávanie v šablónach

Po novom je možné vyhľadávať v šablónach. Stačí zadať časť hľadaného názvu, autora alebo popisu a vyhľadávač nájde všetky vyhovujúce šablóny zoradené podľa relevantnosti.

4. Zobrazenie šablón v kompaktnom móde

Pokiaľ sa už v šablónach Planeat orientujete, tak určite oceníte možnosť zobraziť zoznam v kompaktnom móde. Zobrazený je v tomto prípade iba názov šablóny bez dodatočných informácií.

5. Základné nastavenia ako súčasť tvorby nutričného plánu

Základné nastavenia šablóny sú teraz súčasťou, resp. prvým krokom tvorby stravovacieho plánu. Viete si tak zobraziť nastavenia kedykoľvek v rámci tvorby alebo editácie stravovacieho plánu. Stav vašich kreditov sa zníži rovnako ako doteraz až po voľbe šablóny a stlačení tlačidla “Ďalej a odpočítať kredity”.

Veríme, že aj vďaka týmto vylepšeniam bude práca s našou aplikáciou pre vás ešte pohodlnejšia a efektívnejšia! 

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na support@planeat.sk.

 

Inovácie v personalizovanom stravovaní

Sme spoločnosť, ktorá od roku 2013 pomáha inovatívnym spôsobom vytvárať personalizované úpravy stravy jednoduchšie a dostupnejšie. Vytvorili sme webovú aplikáciu, vďaka ktorej môžu renomovaní odborníci a osobnosti v oblasti stravovania zdieľať svoje vedomosti a skúsenosti. To umožňuje lekárom starať sa o svojich pacientov, alebo nutričným terapeutom a trénerom o svojich klientov komplexnejšie a odbornejšie ako kedykoľvek predtým vďaka výraznej automatizácii. Aplikácia umožňuje jednoducho a rýchlo vytvoriť personalizovaný nutričný plán a analyzovať stravovacie návyky človeka.

Viac informácií ako aj možnosť bezplatne si našu aplikáciu vyskúšať nájdete na našich stránkach.