Novinky v aplikácii Planeat

Pripravili sme pre vás niekoľko zmien, ktoré vám uľahčia a spríjemnia používanie aplikácie Planeat. Pridávať ich budeme postupne v nasledujúcich týždňoch.

V tomto článku vám priblížime prvé zo zmien, ktoré už od dnes nájdete vo svojom profile po prihlásení do aplikácie.

Zmena farieb a dizajnu

Zjednotili sme farebnosť najpoužívanejších prvkov v duchu minimalizmu, ktorý pomôže vyzdvihnúť podstatné časti aplikácie, ale zároveň zabezpečí prehľadnosť a intuitívnejšie používanie.

Zmeny v bočnom klientskom paneli

N

Minimalizácia bočného panelu

Novinkou je možnosť minimalizovať bočný panel na úzky pomocou tlačidla vľavo hore. Takto si môžete panel skryť, keď ho nebudete potrebovať a zostane vám viac miesta na prácu v hlavnom okne aplikácie.

N

Iniciály klienta

V ikone nad menom klienta máte aj jeho/jej iniciály pre rýchlejšie vyhľadanie klienta v minimalizovanom paneli.

N

BMI škála

V tomto prehľade nájdete prehľadnejšie zobrazenie BMI s presnou hodnotou, ale aj indikátorom jeho pozície v rámci BMI škály.

N

Aktívny nutričný plán

Novinkou je tiež stav klientovho aktívneho nutričného plánu a počet dní do konca tejto fázy stravovania.

N

Dostupnejšie poznámky

Poznámky po novom nájdete v bočnom menu.

Zjednodušenie pre klientov

N

Chuťové preferencie na mobile

Vaši klienti určite ocenia zjednodušenie vyplňovania formulára obľúbenosti potravín v mobile.

Sprievodné texty a príklady

N

Sprievodné texty

Pre intuitívnejšie používanie aplikácie vďaka sprievodným textom budeme do aplikácie postupne pridávať náučné texty, ktoré vás budú sprevádzať jej používaním.

$

Riešenie prípadných problémov v aplikácii

Pri aktualizácii aplikácie sa môže stať, že váš prehliadač neaktualizuje dostatočne rýchlo, tzv. medzi-pamäť, čo môže dočasne spôsobiť nesprávne zobrazenie, či nefunkčnosť implementovaných noviniek v aplikácii. Často stačí iba obnoviť stránky, klávesovou skratkou F5, prípadne v Chrome Ctrl+F5 / Shift+F5 pre znovunačítanie aktuálnej verzie stránky bez využitia obsahu v medzi-pamäti.  

 

Veríme, že aj vďaka týmto vylepšeniam bude práca s našou aplikáciou pre vás ešte pohodlnejšia a efektívnejšia! 

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na support@planeat.sk.

 

Inovácie v personalizovanom stravovaní

Sme spoločnosť, ktorá od roku 2013 pomáha inovatívnym spôsobom vytvárať personalizované úpravy stravy jednoduchšie a dostupnejšie. Vytvorili sme webovú aplikáciu, vďaka ktorej môžu renomovaní odborníci a osobnosti v oblasti stravovania zdieľať svoje vedomosti a skúsenosti. To umožňuje lekárom starať sa o svojich pacientov, alebo nutričným terapeutom a trénerom o svojich klientov komplexnejšie a odbornejšie ako kedykoľvek predtým vďaka výraznej automatizácii. Aplikácia umožňuje jednoducho a rýchlo vytvoriť personalizovaný nutričný plán a analyzovať stravovacie návyky človeka.

Viac informácií ako aj možnosť bezplatne si našu aplikáciu vyskúšať nájdete na našich stránkach.