Jedálniček na mieru od Planeat

V súčasnosti sme zahltení množstvom nejednoznačných informácií v oblasti zdravého stravovania a životného štýlu. Keďže sú tieto informácie často protichodné, zorientovať sa v nich a zvoliť si správne je takmer nemožné. Nevhodná voľba pritom môže spôsobiť aj vážne zdravotné problémy. Služby spojené s vytváraním personalizovaných úprav stravy odborníkmi, ktorí disponujú relevantnými informáciami, sú preto jednoduchým, dostupným a kvalitným riešením.

Princíp personalizovaného “jedálnička” som použil pri všetkých mojich klientoch, ktorí trpeli extrémnou obezitou, no takisto aj pri zlepšovaní výkonu vrcholových športovcov. Moje skúsenosti potvrdzujú, že ľuďom, ktorí trpia nadváhou alebo obezitou, je možné pomôcť úpravou stravy pripravenou klientovi „na mieru” ako súčasť našej komplexnej starostlivosti o ľudí s nadváhou a obezitou.

Michal Páleník

Jedálniček pripravený na mieru Vašim potrebám obsahuje súbor receptov rozdelených do doporučeného počtu jedál. Typicky ide o raňajky, desiatu, obed, olovrant a večeru. Všetky jedlá sú nutrične aj energeticky vyvážené, takže si môžete ľubovoľne vybrať jedlo podľa toho, na čo máte chuť alebo čo máte v chladničke.

Každý recept je prepočítaný na mieru s prihliadnutím na chuťové preferencie, prípadné alergie/intolerancie, ale aj finančné možnosti. Jeden klient môže mať miesto bielej papriky červenú, pretože ju má radšej. Iný tam nebude mať mlieko, ak má na to intoleranciu, a podobne.

Samozrejmosťou sú množstvá ingrediencií v recepte prepočítané podľa určenej energie, ktorú klient potrebuje v každom jedle.

Takýto jedálniček na mieru s prihliadnutím na Vaše požiadavky a prípadné zdravotné problémy Vám vedia zostaviť špičkoví odborníci pod záštitou spoločnosti Planeat.

Výhody jedálnička Planeat

 • Desiatky receptov pre každé jedlo dňa
 • Inštrukcie a princípy zdravého stravovania v úvode jedálnička
 • Variabilita výberu – jedálniček neurčuje presný týždenný plán, vyberiete si jedlá podla chuti a toho, čo máte v chladničke
 • Recepty obsahujú primárne obľúbené potraviny, neobľúbené sa minimalizujú
 • Výber potravín zohľadňujú finančné možnosti klienta
 • Pri tvorbe jedálničku je možné zohľadniť aj alergie a rôzne medicínske diagnózy ako napríklad diabetes

Získajte aj vy personalizovaný jedálniček na mieru

Proces žiadosti je veľmi jednoduchý a rýchly – detailný formulár vyplníte online z pohodlia domova a jedálniček Vám pošleme na Váš email. Po odoslaní online objednávky Vám na základe zadaných údajov vyberieme najvhodnejšieho odborníka. Ten Vás následne kontaktuje a pripraví stravovací plán na mieru. Predstaví Vám ho v rámci výstupnej konzultácie tak, aby ste ho vedeli jednoducho dodržiavať. Pre ešte väčšie pohodlie, s prideleným odborníkom komunikujete hlavne cez email alebo telefón.

 

ZdieľaťShare on Facebook66Share on Google+0Share on LinkedIn0
Jedálniček na mieru od Planeat

2 thoughts on “Jedálniček na mieru od Planeat

 • 24. októbra 2017 at 12:18
  Permalink

  Dobry den,rada by som si dala u vas zhotovit jedalnicek na mieru. s pozdravom Zuzana Mitrikova

  Reply
  • 24. októbra 2017 at 13:46
   Permalink

   Dobrý deň,

   V prípade, že máte záujem o jedálniček na mieru, napíšte nám a my Vás nasmerujeme na odborníka vo Vašom okolí.

   Ceny balíčkov sú od 59 do 129 eur. Viac informácií nájdete na lekar.sk – časť „Ži zdravo“.

   S pozdravom,
   tím Planeat

   Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *