Michal Páleník o zdravom chudnutí

Princíp personalizovaného “jedálnička” som použil pri všetkých mojich klientoch, ktorí trpeli extrémnou obezitou, no takisto aj pri zlepšovaní výkonu vrcholových športovcov. Moje skúsenosti potvrdzujú, že ľuďom, ktorí trpia nadváhou alebo obezitou, je možné pomôcť úpravou stravy pripravenou klientovi „na mieru” ako súčasť našej komplexnej starostlivosti o ľudí s nadváhou a obezitou.

V súčasnosti sme zahltení množstvom nejednoznačných informácií v oblasti zdravého stravovania a životného štýlu. Keďže sú tieto informácie často protichodné, zorientovať sa v nich a zvoliť si správne je takmer nemožné. Nevhodná voľba pritom môže spôsobiť aj vážne zdravotné problémy. Služby spojené s vytváraním personalizovaných úprav stravy odborníkmi, ktorí disponujú relevantnými informáciami, sú preto jednoduchým, dostupným a kvalitným riešením.

Ako vyzerá Planeat jedálniček

Jedálniček pripravený na mieru Vašim potrebám bude obsahovať súbor receptov rozdelených do odporučeného počtu jedál dňa. Typicky ide o raňajky, desiatu, obed, olovrant a večeru. Všetky jedlá sú nutrične aj energeticky vyvážené, takže si môžete ľubovoľne vybrať jedlo podľa toho, na čo máte chuť alebo čo máte v chladničke.

Príklad receptu

Každý recept je prepočítaný na mieru klienta s prihliadnutím na chuťové preferencie, prípadné alergie, ale aj finančné možnosti. Jeden klient môže mať miesto bielej papriky červenú, pretože ju má radšej. Iný tam nebude mať mlieko, ak má na to intoleranciu, a podobne. Samozrejmosťou sú množstvá ingrediencií v recepte prepočítané podľa určenej energie, ktorú klient potrebuje v každom jedle.

Jedálniček na mieru s prihliadnutím na Vaše požiadavky a prípadné zdravotné problémy Vám zostavia špičkoví odborníci pod záštitou spoločnosti Planeat.

Pripravili sme pre Vás pripravili tri balíčky služieb. Po odoslaní online objednávky Vám náš odborník pripraví stravovací plán na mieru a predstaví Vám ho tak, aby ste ho vedeli jednoducho dodržiavať.

 

Michal Páleník

CEO & Co-founder spoločnosti Planeat s.r.o.