S radosťou Vám predstavujeme nové logo Planeat!

Filozofia nového loga

Vizuálne nové logo zahrňuje kruhový okraj (planétu) a vnútorný objekt, ktorým je strom s listom vyrastajúci vnútri planéty. Strom má tvar, ktorý naznačuje aj orgán obličku a zároveň strukovinu. Diskusie predchádzjúce tomuto logu sa vždy vracali k vyjadreniu zeme, planéty, človeka, životosprávy a zdravia. Farby majú budiť inovatívny a mierne technický dojem.

Zomrel kráľ, nech žije kráľ!

Pôvodné logo nám všetkým veľmi prirástlo k srdcu a považujeme ho za výstižné a veľmi originálne. Žiaľ, nie je veľmi praktické pre širšie použitie kvôli množstvu drobných detailov. Je to zmena ale veríme, že sa vám bude nakoniec nové logo páčiť rovnako ako nám!

Zmeny v aplikácii

V rámci zmeny loga sme upravili aj formuláre a dokumenty generované v aplikácie Planeat. Všetky výstupy (jedálníček, formulár preferencií aj diagnostika) majú teraz logo užívateľa v hornej časti a poznámku „Vytvorené pomocou aplikácie Planeat“ v spodnej časti.

Logo Planeat na stiahnutie

Pre tích z vás, ktorí uvádzate Planeat na svojich stránkach sme pripravili súbory na stiahnutie. Stačí si vybrať formát loga, ktorý vám vyhovuje do konceptu stránky a vymeniť staré logo Planeat za nové.

Planeat Brand designed by Matej Kaminský. Ďakujeme!